Concept kandidatenlijst 50PLUS bekend

De kandidatenlijst ziet er als volgt uit:

PositieNaamOverige informatie
1Henk KrolLid Tweede Kamer, fractievoorzitter
2Léonie SaziasVoormalig omroepster en presentatrice
3Martin van RooijenLid Eerste Kamer
4Corrie van BrenkLandelijk bestuurder en sectorhoofd FNV Zorg & Welzijn
5Gerrit Jan Pieter van OtterlooVoormalig lid Tweede Kamer namens PvdA
6Simon GeleijnseDirecteur fractiebureau 50PLUS
7Emile BodeVoormalig chef politieke redactie De Telegraaf
8Wilma SchroverDirectrice Katholieke Bond voor Ouderen (KBO) Brabant
9Maurice KoopmanVoormalig bestuurslid PvdA en directeur verschillende omroepen
10Rob de BrouwerVoormalig hoofd Ministerie van Economische Zaken
11Theun WiersmaLid hoofdbestuur 50PLUS
12Presley BergenVicevoorzitter Beter Onderwijs Nederland
13Petra van VeerenBeleidsmedewerker Tweede Kamerfractie 50PLUS
14Willem WillemseLid Provinciale Staten Zeeland
15Jan FonhofBelastingexpert
16Natascha KroonstuiverBestuurslid 50PLUS Limburg
17Henk Jan VerboomLuitenant der eerste klasse (marine)
18Monique van der GriendtBeleidsadviseur Sociale Verzekeringsbank
19Wim van OverveldLid Provinciale Staten Noord-Brabant
20Klaas HamersmaLeraar Duits
21Harry SiepelVoormalig lijsttrekker 50PLUS Provinciale Staten Drenthe
22Fred KerkhofLid Provinciale Staten Overijssel
23Adriana HernándezLid hoofdbestuur 50PLUS
24Wout JansenLid Provinciale Staten Flevoland
25Theo HeereArts en manager
26Jaap HaasnootManager
27Joop van OrsouwLid bestuur Waterschap Aa en Maas
28Rosa MolenaarVoormalig senior beleidsaviseur ministeries Binnenlandse Zaken en Veiligheid en Justitie
29Arno HayeLid gemeenteraad Gooise Meren
30Chris SpoorenBestuurslid Waterschap De Dommel
31Olga de Meij
32André van Wanrooij
33Jan Frans Brouwers
34Jolanda van Hulst
35Rhianna Gralike
36Frans Bergwerf
37-Andreas van de Schaaf (kieskring Groningen, Fryslân, Drenthe)

-Willem Terpstra (kieskring Overijssel)

-Henry Pastoor (kieskring Flevoland)

-Marianne Hilte (kieskring Gelderland)

-Andreas v.d. Schaaf (kieskring Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland + BES)

-George Lernout (kieskring Zeeland, Noord-Brabant, Limburg)
Omdat er maximaal 50 namen op de kieslijst mogen staan (per kieskring), heeft de partij besloten per kieskring andere kandidaten aan te dragen voor de posities 37, 38 en 39.
38-Chris Veeze (kieskring Groningen, Fryslân, Drenthe)

-Walter Verhoeven (kieskring Overijssel)

-Barend Bergh (kieskring Flevoland, Noord-Holland)

-Henry Pastoor (kieskring Gelderland)

-Marianne Hilte (kieskring Utrecht, Zuid-Holland + BES)
Omdat er maximaal 50 namen op de kieslijst mogen staan (per kieskring), heeft de partij besloten per kieskring andere kandidaten aan te dragen voor de posities 37, 38 en 39.
39-Andreas van de Schaaf (kieskring Groningen)

-Willem Terpstra (kieskring Fryslân, Drenthe)

-Guus Oesterreicher (kieskring Overijssel)

-Walter Verhoeven (kieskring Flevoland, Gelderland)

-Henry Pastoor (kieskring Utrecht)

-Guus Oesterreicher (kieskring Noord-Holland)

-Barend Bergh (kieskring Zuid-Holland + BES)

-Mieke van Bree (kieskring Noord-Brabant, Limburg)
Omdat er maximaal 50 namen op de kieslijst mogen staan (per kieskring), heeft de partij besloten per kieskring andere kandidaten aan te dragen voor de posities 37, 38 en 39.
40Dick de Vries
41Hans Gertsen
42Hein Meijer
43Dick van Zanten
44Hylke ten Catea
45Frans Rose
46Harry Lamberts
47Auke de Vries
48Henry van de Wal
49Mieke Hoek
50John Struijlaard

De definitieve kandidatenlijst wordt in de Algemene Ledenvergadering op zaterdag 10 december door de leden vastgesteld.

Lees in ons 50PLUS-overzicht alles over de lijsttrekker, de kandidaten en het verkiezingsprogramma van de partij.

Afbeelding: 50PLUS

Terug